Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
ul. Jesiennych Liści 11c, 03-289 Warszawa
tel. 22 435 68 12
fax 22 435 59 58
tel. kom. 780 573 465
/
1. Gra planszowa – czym jest i jak wykorzystać jej potencjał
2. Wpływ gier planszowych na edukację dzieci i młodzieży
3. Wykorzystanie gier w rzeczywistości szkolnej
4. Gry w czasie nauki zdalnej – jak grać on-line?
5. Propozycje gier
Gry planszowe stają się coraz bardziej popularne, częściej też pojawiają się w szkołach, jako narzędzie edukacyjne. Zapewniają dobrą zabawę, budują pozytywne relacje i zacieśniają więzi. Nie tylko są źródłem rozrywki, ale także rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Budują również kompetencje społeczne i interpersonalne. Podczas grania dzieci uczą się przeżywania sukcesów i porażek, rywalizacji oraz zyskują motywację do działania.
Gry planszowe, wbrew pozorom, można z powodzeniem wykorzystać w warunkach edukacji zdalnej!

PROGRAM KONFERENCJI
+48
FORMULARZ REJESTRACJI
PROWADZĄCY
Sławek Wiechowski

Specjalista od gier planszowych, nauczyciel, trener, tutor. Ekspert od dostosowania uczenia się poprzez nowoczesne gry planszowe, wykorzystania gier jako narzędzi diagnostycznych i profilaktycznych w edukacji dzieci i młodzieży. W roku 2011 odznaczony przez Prezydenta Polski tytułem Wychowawca roku. Założyciel największego w Polsce klubu gier planszowych Pionkolandia, a także autor i projektant gier planszowych. Z zamiłowania fotograf i amator biegów.